Edukativni centar u saradnji sa filijalom NSZ u Kikindi i kompanijom Šole d.o.o. je otpočeo pregovore o budućoj saradnji u smislu inovativnih obuka za zavarivače i bravare.

Šole doo iz Kikinde u proizvodnom programu ima široku lepezu različitih kontejnera od velikih abrol kontejnera, do manjih kontejnera standardnog izgleda. kapaciteti kompanije omogućavaju da pored kontejnera za odlaganje smeća proizvodi i razne vrste metalnih konstrukcija, pogodnih za proizvodne hale i druge objekte.

Lica koja se prijave za obuku i uspešno prođu proces selekcije imaće priliku da steknu teorijska i praktična znanja na polju bravarskih i zavarivačkih veština u moderno opremljenim pogonima kompanije Šole doo i da nakon uspešno završenog kursa steknu sertifikat Edukativnog centra.