U četvrtak 14. decembra, u našem Centru će se održati “Dan otvorenih vrata”.

Zadovoljstvo nam je da pozovemo sve zainteresovane da prisustvuju događaju koji organizuje Edukativni centar za obuke u profesionalnim i radnim veštinama iz Novog Sada, u saradnji sa Pokrajinskim sekretarijatom za privredu i turizam, a koji je izabran da ispred Evropske unije i Evropske komisije u sklopu aktivnosti „European Vocational  Skills Week  2017“ organizuje „Dan otvorenih vrata“ na kojem će biti prezentovan celokupan  rad Edukativnog centra, obuke koje sprovodimo kao i usluge koje pružamo nezaposlenim i zaposlenim licima.

Prisutni će biti u mogućnosti da pogledaju praktičnu demonstraciju obuka kao što su obuka za zavarivača, rukovaoca građevinskim mašinama, knjigovodstvo, frizera, manikira, pedikira, Microsoft Office 365, znakovni i  engleski jezik, kao i da učestvuju u radionicama.

Povodom ovog događaja Centar će posetiti maturanti srednjih škola kojima će biti predstavljene mogućnosti dodatnog usavršavanja profesionalnih i radnih veština nakon završene škole čime je moguće unapredili šansu za zapošljavanje na tržištu rada. Za maturante će biti organizovane radionice u saradnji sa Nacionalnom službom za zapošljavanje Novi Sad na teme: “Planiranje karijere u 21. veku”, “Veština komunikacije u intervjuu za posao” i “Pisanje radne biografije”.

Okupljenima će se obratiti direktor Edukativnog centra Đurađ Milanović i potpredsednik Vlade APV i pokrajinski sekretar za privredu i turizam Ivan Đoković.

Program počinje u 10:30 časova u prostorijama Centra na adresi Insdustrijska 3, Novi Sad.