Edukativni centar u saradnji sa kompanijom Šole d.o.o. i Filijalom Nacionalne službe za zapošljavanje u Kikindi organizuje besplatnu obuku za zanimanje varilac-bravar!

Obuka se izvodi na najsavremenijim mašinama u smislu metodologije i tehnike zavarivanja, u moderno opremljenim pogonima kompanije Šole d.o.o. iz Kikinde koja ima višedecenijsku tradiciju u proizvodnji metalnih kontejnera, kao i ostalih artikala od metala za mnogobrojne inostrane klijente.

Sva lica koja uspešno završe obuku će steći sertifikat Edukativnog centra I znatno unaprediti šansu za pronalaženje posla, imajući u vidu rastuću potrebu za kadrovima ovog profila na tržištu rada.

Jedini uslov za prijavu na obuku je da se vodite na evidenciji NSZ kao nezaposleno lice.

Za sva dodatna pitanja i prijave molimo da nam se obratite direktno na telefon Edukativnog centra – 021/494338, na telefon kompanije Šole D.O.O. –  0230/404740 ili Filijali Nacionalne službe za zapošljavanje u Kikindi na telefon 0230/411766.