Kao ovlašćeni ECDL test centar, nudimo mogućnost izdavanja ECDL sertifikata bez polaganja testova srednjoškolcima i studentima, na osnovu plana i programa njihove škole/fakulteta i ocena iz računarskih predmeta.

Zainteresovani kandidati bi trebali da dostave:

• Kopiju svedočanstva (učenici sa ocenom 4 ili 5), a studenti (sa ocenom 8,9 ili 10) šalju kopiju prve strane iz indeksa i kopiju strane na kojoj je upisana ocena
  • Kopiju nastavnog plana i programa iz škole ili fakulteta
  • Popunjen obrazac.

Nakon utvrđivanja nivoa sertifikacije dostavljaju instrukcije za plaćanje:

• ECDL Start – 3.700
  • ECDL Core – 4.600
  • ECDL Profile – 5.600

(cene su u RSD bez PDV-a)

Što se tiče nastavnih planova sledeći kandidati stiču pravo na izdavanje sertifikata bez polaganja, a za sve ostale proveravamo po prijemu dokumentacije:

1. Gimnazijalci koji su imali ocenu 4 ili 5 iz predmeta Računarstvo i informatika u I, II i IV razredu mogu dobiti ECDL Core sertifikat
  2. Učenici srednjih škola koji su imali ocenu 4 ili 5 u prvom razredu iz predmeta Računarstvo i informatika mogu dobiti ECDL Start sertifikat.

Za sva dodatna pitanja pozovite 062 470 252 (Danilo) 08-15h.

Takođe, dodatne informacije možete pronaći i na ovom linku.